Den otevřených dveří na Dopravní fakultě Jana Pernera

Uložit do kalendáře 30-01-2019 9:00 30-01-2019 13:30 Czech republic/Europe Den otevřených dveří na Dopravní fakultě Jana Pernera Přijďte se seznámit s Dopravní fakultou Jana Pernera 30. 1. 2019 - poznáte jednotlivé obory a máte možnost navštívit výukové laboratoře. Můžete si popovídat s vyučujícími i studenty, kteří jednotlivé obory studují. Budeme se na Vás...
30. 01. 2019

Přijďte se seznámit s Dopravní fakultou Jana Pernera 30. 1. 2019 - poznáte jednotlivé obory a máte možnost navštívit výukové laboratoře. Můžete si popovídat s vyučujícími i studenty, kteří jednotlivé obory studují. Budeme se na Vás těšit od 9:00  do 13:30 hodin na adrese: Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice. Více o události

Ing. Lenka Machačová
466 036 104