Erasmus Day na DFJP

Uložit do kalendáře 03-03-2020 13:00 03-03-2020 15:00 Czech republic/Europe Erasmus Day na DFJP Chceš poznat svět, rozšířit své obzory, získat celoživotní vzpomínky, nedocenitelné zkušenosti, poznat novou kulturu, vypilovat cizí jazyk, najít si přátele z celého světa a vyzkoušet si jiný životní styl i způsob vzdělávání? A na tohle... Zasedací místnost děkanátu DA 01016
03. 03. 2020 Zasedací místnost děkanátu DA 01016
Erasmus

Chceš poznat svět, rozšířit své obzory, získat celoživotní vzpomínky, nedocenitelné zkušenosti, poznat novou kulturu, vypilovat cizí jazyk, najít si přátele z celého světa a vyzkoušet si jiný životní styl i způsob vzdělávání? A na tohle všechno získat stipendium? Tohle všechno ti Erasmus+ umožní…

Na fakultním Erasmus+ Day se dozvíš veškeré informace – k přihláškám, k partnerským univerzitám, výběrovému řízení,…Budou pro tebe připraveny prezentace studentů DFJP, kteří na Erasmu už byli. Bude zajištěno také drobné občerstvení.

Těšíme se na tebe!

Finsko