DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 18. 2.

18
studijních programů a specializací
1185
vyřešených křižovatek
22
moderních laboratoří
zápal pro techniku

Tradiční Den otevřených dveří připravujeme na 18. 2. 2022.

Pokud nám to epidemiologická situace dovolí, rádi vás uvidíme v prostorách naší fakulty a našeho Výzkumného a výukového centra v dopravě.

Už teď se o nás můžete dozvědět více ve videu z online Dne otevřených dveří.

Zaujala vás naše fakulta a chcete se přihlásit ke studiu? Pod videem najdete základní informace pro uchazeče. Přihlášky do bakalářského studia přijímáme do 31. 3. 2022.

Pro aktuální informace sledujte náš web, Facebook nebo Instargram.

Online Den otevřených dveří

Základní informace pro uchazeče

Podání přihlášek: do 31. 3. 2022
Dodání ověřených kopií maturitního vysvědčení a konečného vysvědčení z posledního ročníku střední školy: do 15. 6. 2022
Přijímací řízení: přijímáme bez přijímacích zkoušek na základě výsledků středoškolského studia

U studijního programu Dopravní technika (specializace Provoz a údržba vozidel; Elektrická trakce a elektromobilita; Stavba vozidel) je nutné dodat také osvědčení o zdravotní způsobilosti pro práci v elektrotechnice.

Podat přihlášku ke studiu

Podání přihlášek: do 30. 6. 2022
Dodání ověřených kopií bakalářského diplomu a dodatku k diplomu: do 30. 6. 2022
Přijímací zkoušky: přijmáme bez přijímacích zkoušek na základě výsledků bakalářského studia

Podat přihlášku ke studiu

true

Vzhledem k dosavadním zkušenostem již poněkolikáté připravujeme pro nové studenty také kurz matematiky a fyziky, který se uskuteční v září 2022.

true

Vyberte si studijní program a specializaci

1

Vybrali jste si svůj studijní program a specializaci? Teď už stačí jenom podat přihlášku.