Příměstský tábor DFJP

Uložit do kalendáře 19-08-2019 9:00 23-08-2019 16:00 Czech republic/Europe Příměstský tábor DFJP Chcete strávit zajímavý prázdninový týden? Přihlaste se na Příměstský tábor Dopravní fakulty Jana Pernera. Vyrobíte si přenosný bezdrátový reproduktor s funkcí rádia a možností připojení chytrého telefonu pomocí bluetooth. Tábor je určený... Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice
19. 08. - 23. 08. 2019 Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice
Věda pro veřejnost
Příměstský tábor

Chcete strávit zajímavý prázdninový týden? Přihlaste se na Příměstský tábor Dopravní fakulty Jana Pernera. Vyrobíte si přenosný bezdrátový reproduktor s funkcí rádia a možností připojení chytrého telefonu pomocí bluetooth. Tábor je určený pro všechny studenty a studentky od 13 do 19 let a bude probíhat od 19. - 23. srpna 2019.

Cena: 3 450 Kč

V ceně je zahrnuto:

• aktivní dopolední i odpolední program v čase 9:00 – 16:00 hodin
  • denně dopolední svačina, oběd a odpolední svačina vč. nápojů
  • materiál na výrobu přenosného bezdrátového reproduktoru  (cena materiálu a součástek 1 500,- Kč)

Doprovodný program:

• teambuildingové hry
  • základy první pomoci – teorie a nácvik v praxi
  • exkurze do Dopravního podniku Pardubice
  • geocaching
  • dopravní sál s modelem železnice
  • sport