Hack the Way to Zero - ŠKODA AUTO

Uložit do kalendáře 26-09-2019 9:00 26-09-2019 9:00 Czech republic/Europe Hack the Way to Zero - ŠKODA AUTO Vážení studenti, jménem společnosti ŠKODA AUTO bychom Vás rádi pozvali na soutěžní akci Hack the Way to Zero. Soutěž proběhne formou tzv. hackathonu (generování nápadů v menších týmech). Téma je elektromobilita a alternativní pohony.... DigiLab v Praze
26. 09. 2019 DigiLab v Praze
Hack the Way to Zere - ŠKODA AUTO

Vážení studenti,

jménem společnosti ŠKODA AUTO bychom Vás rádi pozvali na soutěžní akci Hack the Way to Zero. Soutěž proběhne formou tzv. hackathonu (generování nápadů v menších týmech). Téma je elektromobilita a alternativní pohony. Akce se uskuteční 26. 9. 2019 prostorách ŠKODA AUTO DigiLab v Praze a vzhledem k časové náročnosti transferu by Vám ŠKODA AUTO zajistila a uhradila ubytování v Praze na noc před akcí i po ní.

Podmínkou účasti je studium doktorského či navazující magisterského stupně studia a zájem o dané téma.

Přihlásit se můžete zde - https://skoda.avature.net/phdevent.

ŠKODA AUTO, A.S.
Ing. Petra Řezáčová