Univerzitní eSport Derby

Uložit do kalendáře 11-10-2019 8:15 11-10-2019 8:15 Czech republic/Europe Univerzitní eSport Derby První univerzitní esportovní derby konané přímo na univerzitní půdě v České republice! Celé dopoledne bude věnováno přednáškám na témata točící se okolo gamingu. Ať už půjde o distribuci HW, vedení profesionálního týmu, vývojářství a mnoho... Budova A Univerzita Hradec Králové
11. 10. 2019 Budova A Univerzita Hradec Králové
Univerzitní eSport Derby

Celé dopoledne bude věnováno přednáškám na témata točící se okolo gamingu. Ať už půjde o distribuci HW, vedení profesionálního týmu, vývojářství a mnoho dalšího.

V rámci celého odpoledne se poté odehraje samotné Derby, které bude spočívat v souboji Univerzita Hradec Králové a Univerzita Pardubice a to mezi jejich nejlepšími studenty. Souboj proběhne v hrách Hearthstone, League of Legends a Counter Strike:GO.

O všem důležitém najdete informace v průběhu na Facebookové události.

Těšit se můžete na:

• množství velmi zajímavých přednášek od lidí z oboru,
  • první akci svého druhu na území ČR,
  • zapojení studentských spolků nejenom soupeřících univerzit a tedy možnosti se na podobné organizaci v budoucnu podílet také,
  • showroom se závodním simulátorem,
  • doprovodný program v podobě „oldschool“ LAN party,
  • soutěže o hodnotné ceny,
  • skvělou atmosféru,
  • stream z celého dne přímo na stránkách události a univerzit.

Harmonogram celého dne:

Přednášky - Místnost A3

09:00 – Marek Sýkora (eSuba) – Fenomén esport
09:50 – Ing. Jakub Čubík, Ph.D. (VŠB) – Esport na VŠ
10:30 – Mgr. Martin Halla (Learn2Play) – Co vás naučí hry
11:15 – Petr Smolník (AVERIA LTD) – Kybernetická bezpečnost ve hrách

Derby - Velká Aula

12:00 - Zahájení
12:15 - Souboj týmů v Counter Strike:GO
15:30 – Souboj týmů v League of Legends
18:00 – Souboj trojic v Hearthstone
19:30 – Vyhlášení a předání cen
21:00 – After party v Murloc Bar

Událost probíhá pod vedením ESA – Esportovní studentské asociace, SGA UHK – Student gaming academy a UPCE esports.

Akce se uskuteční na budově A Univerzity Hradec Králové. Vstup zdarma

Akce je určena pro studenty i širokou veřejnost!  Celý den bude možné sledovat online na adrese: www.twitch.tv/esportsa

ESA - Esport Student Association