Dispečerské řízení IDS IREDO

Uložit do kalendáře 12-11-2019 15:00 12-11-2019 16:30 Czech republic/Europe Dispečerské řízení IDS IREDO Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera, Katedra dopravního managementu, marketingu a logistiky a Katedra technologie a řízení dopravy si dovoluje pozvat všechny zájemce na přednášku na téma: Dispečerské řízení IDS IREDO v rámci... DA 00008
12. 11. 2019 DA 00008
Dispečerské řízení IDS IREDO

Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera, Katedra dopravního managementu, marketingu a logistiky a Katedra technologie a řízení dopravy si dovoluje pozvat všechny zájemce na přednášku na téma: Dispečerské řízení IDS IREDO v rámci předmětu Počítačová podpora a organizace silniční dopravy (APGSP). Přednáška se uskuteční v úterý 12. 11. 2019 od 15:00 hodin v učebně DA 00008. Přednášející je pan Ing. Petr Hájek, hlavní dispečer IDS IREDO ze společnosti OREDO, s.r.o.

Dispečerské řízení IDS IREDO
doc. Ing. Jaroslav Kleprlík, Ph.D.