Březnový Den otevřených dveří DFJP

Uložit do kalendáře 07-03-2020 9:00 07-03-2020 13:00 Czech republic/Europe Březnový Den otevřených dveří DFJP  Zajímá tě logistika, dopravní management a marketing, technologie řízení dopravy, dopravní stavitelství, dopravní prostředky, elektrotechnické a elektronické systémy v dopravě nebo technika, technologie a řízení letecké dopravy?... Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice
07. 03. 2020 Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice

 Zajímá tě logistika, dopravní management a marketing, technologie řízení dopravy, dopravní stavitelství, dopravní prostředky, elektrotechnické a elektronické systémy v dopravě nebo technika, technologie a řízení letecké dopravy?

Přijď na Den otevřených dveří Dopravní fakulty Jana Pernera, kde se dozvíš vše o oborech a specializacích, které u nás můžeš studovat. Popovídáš si s vyučujícími i studenty, budeš míst možnost navštívit moderní laboratoře ve Výukovém a výzkumném centru v dopravě a Dopravní sál. Prohlídneš si náš kampus, fakultu i učebny. Lépe se pak můžeš rozhodnout.

Budeme se na tebe těšit v sobotu 7. března 2020 od 9:00 na adrese Studentská 95, Pardubice.

Podrobný program připravujeme.

Podrobnosti sleduj na webu nebo na Facebooku

Den otevřených dveří DFJP
Den otevřených dveří DFJP
Den otevřených dveří
Den otevřených dveří DFJP
Den otevřených dveří DFJP
Den otevřených dveří
Den otevřených dveří
Dopravní fakulta Jana Pernera
Ing. Lenka Machačová
466 036 104
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.