Noc vědců v Pardubicích 2021

Uložit do kalendáře 24-09-2021 16:00 24-09-2021 22:00 Czech republic/Europe Noc vědců v Pardubicích 2021 Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda v podání našich vědců ukáže svou pravou tvář. Specialitou české Noci vědců je jiné téma pro každý rok. Tím letošním je čas. „Čas... Dopravní fakulta Jana Pernera
24. 09. 2021 Dopravní fakulta Jana Pernera
Noc vědců v Pardubicích 2021

Specialitou české Noci vědců je jiné téma pro každý rok. Tím letošním je čas. „Čas není jenom fyzikální veličinou, naopak vybízí k velké představivosti. Odhalme společně tajemství relativity, nesmrtelnosti, stárnutí nebo vývoje. Přijďte včas a poznejte čas nejen jako fyzikální veličinu,“ zvou pořadatelé Noci vědců.

Těšit se opět můžete na nabitý večerní program od 16.00 do 22.00.

Sledujte nás zde na webu, sociálních sítích a www.nocvedcu.cz

Vstup na akci je zdarma.

V České republice se Noc vědců koná od roku 2005 a je zastoupena českými univerzitami, vědeckými ústavy, hvězdárnami a dalšími institucemi.

Noc vědců v Pardubicích 2021
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Mgr. Lenka Čermáková