Den otevřených dveří na UPCE 2021 on-line

Uložit do kalendáře 10-12-2021 10:00 10-12-2021 10:00 Czech republic/Europe Den otevřených dveří na UPCE 2021 on-line 10. prosince od 10.00 do 18.00 ti otevřeme naše virtuální dveře a ukážeme ti, jak se studuje na vysoké!  Jestli už se nemůžeš dočkat stejně jako my, koukni mezitím na náš web ke Dnu otevřených dveří. Najdeš tam videoprohlídky fakult,... Univerzita Pardubice
10. 12. 2021 Univerzita Pardubice
dod2021
Den otevřených dveří na UPCE 2021 on-line

Jestli už se nemůžeš dočkat stejně jako my, koukni mezitím na náš web ke Dnu otevřených dveří. Najdeš tam videoprohlídky fakult, kvíz i appku, která ti pomůže vybrat si obor.

Co tě čeká:
° Prohlídky fakult
° Informace o možnostech studia
° Zkušenosti od starších spolužáků
° On-line stream
° Chat

Podrobný program chystáme!

Nechceš, aby ti nic uteklo? Zaregistruj se na webu a my tě včas upozorníme na všechny novinky.

Den otevřených dveří na UPCE 2021
Univerzita Pardubice