Den otevřených dveří

Uložit do kalendáře 25-02-2023 9:30 25-02-2023 15:00 Czech republic/Europe Den otevřených dveří Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří Dopravní fakulty Jana Pernera, kde se dozvíte vše o programech a specializacích, které u nás můžete studovat. Máte možnost popovídat si s vyučujícími i studenty, navštívit...
25. 02. 2023
Den otevřených dveří II

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří Dopravní fakulty Jana Pernera, kde se dozvíte vše o programech a specializacích, které u nás můžete studovat. Máte možnost popovídat si s vyučujícími i studenty, navštívit moderní laboratoře ve Výukovém a výzkumném centru v dopravě, Dopravní sál, Centrální dispečerské pracoviště, Laboratoř automatické identifikace a jiné. Prohlédnete si náš kampus, fakultu i učebny.

PROGRAM

Začínáme v 9:30. Fakulta i Výukové a výzkumné centrum v dopravě v Doubravicích budou pro tebe otevřené až do 15:00.

A na co se můžeš těšit?

Po celou dobu DOD ti budou k dispozici akademici i naši studenti, od kterých se dozvíš podrobnosti o studiu u nás.

Můžeš navštívit všechny naše výukové laboratoře - Dopravní sál, Centrální dispečerské pracoviště, Laboratoř automatické identifikace a jiné. Z kampusu bude jezdit autobus, který tě odveze do našeho Výukového a výzkumného centra v dopravě

V 10:00 začne prezentace o fakultě a studijních programech a specializacích. Fakultu ti představí její děkan, studijní programy a specializace pak samotní přednášející. Nebude chybět ani povídání o studentském životě přímo se studenty.

Čekají tě aktivity venku, na stáncích i v laboratořích. Můžeš si prohlédnout elektromobil, poslechnout si zvuk motoru leteckého modelu, vyzkoušet si práci v Centrálním dispečerském pracovišti, řídit vlakový provoz v Dopravním sále, měřit odchylky kolejí měřícím vozítkem KRAB a mnoho dalšího.

Na závěr můžeš navštívit naše BISTRO a prohlédnout si celý KAMPUS!

A jak se k nám dostaneš? Jak se k nám dostanete | Dopravní fakulta Jana Pernera (upce.cz)

PODROBNÝ PROGRAM

9:30 – 15:00 ...... Informační stánky jednotlivých studijních programů a specializací

PREZENTACE FAKULTY A STUDIJNÍCH PROGRAMŮ A SPECIALIZACÍ