KONTAKT 2023 - Veletrh pracovních příležitostí

Uložit do kalendáře 15-03-2023 9:00 15-03-2023 15:00 Czech republic/Europe KONTAKT 2023 - Veletrh pracovních příležitostí Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2023 proběhne na Univerzitě Pardubice ve středu 15. března 2023. Studentům se na něm představí 53 zástupců firem různého zaměření. Veletrh nabídne studentům a čerstvým absolventům přímé setkání s...
15. 03. 2023
udržitelnost
KONTAKT 2023

Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2023 proběhne na Univerzitě Pardubice ve středu 15. března 2023. Studentům se na něm představí 53 zástupců firem různého zaměření.

Veletrh nabídne studentům a čerstvým absolventům přímé setkání s personalisty z řad českých i nadnárodních firem. Je určen pro všechny, kteří se aktivně zajímají o svou pracovní budoucnost. Studenti budou mít možnost najít si vysněnou práci již na vysoké škole.

V rámci veletrhu bude probíhat i doprovodný program. Například konzultace životopisu a LinkedIn profilu s odborníky, zkouška pohovoru nanečisto, setkání s koučem. Studentům doporučujeme se na doprovodný program předem zaregistrovat.. Zároveň si studenti mohou pořídit i profesionální fotografii pro svá CV nebo navštívit některou z odborných přednášek. Jako bonus čekají na studenty různé soutěže o zajímavé ceny.

Začátek akce je v 9.00 hodin. Navštívit obě místa (Aula Univerzity Pardubice, foyer Fakulty chemicko-technologické) mohou studenti až do 15:00 hodin.

KONTAKT 2023
Vstup zdarma
FES, FCHT
Ivana Veselá
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.