Uložit do kalendáře 10-11-2017 12:30 10-11-2017 14:00 Czech republic/Europe Pozvánka na přednášku Fotografická dokumentace v dopravě a dopravním stavitelství Digitální fotografie je levný a široce rozšířený způsob dokumentace v mnoha oborech firemního sektoru, výzkumu i veřejné správu, dopravu a dopravní stavby nevyjímaje. Aby skutečně sloužila svému účelu dobře, je třeba ji správně umět pořídit i... Posluchárna B1
10. 11. 2017 Posluchárna B1

Digitální fotografie je levný a široce rozšířený způsob dokumentace v mnoha oborech firemního sektoru, výzkumu i veřejné správu, dopravu a dopravní stavby nevyjímaje. Aby skutečně sloužila svému účelu dobře, je třeba ji správně umět pořídit i zpracovat. Přednáška se věnuje základním otázkám životního cyklu fotografie od pořízení, přes úpravy, ukládání a sdílení. Určena je nejen studentům dálkového studia oborů Dopravní fakulty UPCE, ale také všem zájemcům, kteří s fotografií pracují jako a dokumentem, vč. například oborů přírodovědných či zdravotnických. Velké množství zkušeností a postupů je totiž univerzálních pro všechny obory.

Přednášející: Mgr. Jaromír Krejčí, manažer pro klíčové zákazníky, vědu, školství a vzdělávací projekty ve společnosti Zoner Software, a.s.

Katedra informatiky
Ing. Stanislav Machalík, Ph.D.