Den otevřených dveří DFJP

Uložit do kalendáře 29-01-2020 9:00 29-01-2020 15:00 Czech republic/Europe Den otevřených dveří DFJP  Zajímá tě logistika, dopravní management a marketing, technologie řízení dopravy, dopravní stavitelství, dopravní prostředky, elektrotechnické a elektronické systémy v dopravě nebo technika, technologie a řízení letecké dopravy?... Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice
29. 01. 2020 Dopravní fakulta Jana Pernera, Studentská 95, Pardubice
Program

Přijď na Den otevřených dveří Dopravní fakulty Jana Pernera, kde se dozvíš vše o oborech a specializacích, které u nás můžeš studovat. Popovídáš si s vyučujícími i studenty, budeš míst možnost navštívit moderní laboratoře ve Výukovém a výzkumném centru v dopravě a Dopravní sál. Prohlídneš si náš kampus, fakultu i učebny. Lépe se pak můžeš rozhodnout.

Budeme se na tebe těšit ve středu 29. ledna 2020 nebo v sobotu 7. března 2020 od 9:00 na adrese Studentská 95, Pardubice.

Podrobnosti sleduj na webu nebo na Facebooku

Den otevřených dveří DFJP
Dopravní fakulta Jana Pernera