16:00
začínáme
2
hodiny on-line

Dopravní fakulta Jana Pernera vás srdečně zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ON-LINE! 

Máme pro vás nachystané zajímavé přednášky jednotlivých studijních programů a specializací. Mezitím si můžete pustit video, kde vás naši studenti provedou Dopravní fakultou Jana Pernera, navštíví s vámi například Výukové a výzkumné centrum v dopravě (VVCD), menzu nebo koleje.


Registrovat na on-line setkání se můžete níže:

 

Registrační formulář na Den otevřených dveří DFJP

* povinné pole - je nutno vyplnit
Odesíláním formuláře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů.

true

PŘEDNÁŠKY JEDNOTLIVÝCH STUDIJNÍCH PROGRAMŮ/SPECIALIZACÍ

16:00 – 16:05 - Úvodní slovo

16:05 – 16:15 - Představení Dopravní fakulty Jana Pernera

16:15 – 16:30 - Dopravní stavitelství

16:30 – 16:55 - Dopravní technika

16:55 – 17:20 - Technologie a management v dopravě 

17:20 – 17:35 - Technika, technologie a řízení letecké dopravy 

17:35 – 17:45 - Studentský život na naší škole


Budeme se těšit na všechny zájemce o studium, rodiče i širokou veřejnost!

Více informací, včetně připravovaných videí, zveřejníme již brzy.

Vaše dotazy ke studiu můžete již nyní směřovat na e-mail: andrea.hemzska@upce.cz

 

 

 

 

 

false

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? V tomto videu vám naši studenti Šárka a Jirka ukáží Dopravní fakultu Jana Pernera, její zázemí i odborná pracoviště.

false

Výukové a výzkumné centrum v dopravě (VVCD) Dopravní fakulty Jana Pernera představuje moderní zázemí pro výuku a výzkum v technických oborech souvisejících s dopravou. Nová budova v areálu v Doubravicích je vybavena přístroji z původních laboratoří DFJP i množstvím nově pořízených technologií. Tato prezentace představuje vybrané výzkumné aktivity, jimiž však výčet možností VVCD zdaleka nekončí.

 

false

Vlaky jezdí po kolejích, to je přece jasná věc. Co se ale děje v místě, kde se setkává kolo s kolejnicí? Může to být i pěkná věda. Meteorologové předpovídají, jestli bude pršet, u nás v laboratořích předpovídáme, jestli vlak pojede bezpečně a pohodlně.

false

Toto experimentální silniční vozidlo se vyznačuje pohonem a řízením všech čtyř kol. Je postaveno na základě řady studentských prací, neustále na něm probíhají další úpravy a výzkumné aktivity – například studium jízdních vlastností při zhoršených adhezních podmínkách simulovaných odlehčením kol vozidla posazeného na pojízdném rámu – skid-caru.

false

Sklopná plošina je stálým vybavením laboratoře silničních vozidel VVCD. Slouží zejména k měření některých parametrů silničních vozidel, ale lze ji využít i v jiných experimentálních aktivitách.

false

Toto experimentální vozidlo bylo vybudováno v rámci projektu Výzkum jízdních vlastností a řízení pohonů trakčních kolejových vozidel s nezávisle otáčivými koly ve spolupráci s VÚKV a.s. a Škoda Electric a.s. Jedná se o úzkorozchodné vozidlo s podvozkem, který je modelem podvozku moderního tramvajového vozidla. V sezóně je vozidlo provozováno na mladějovské úzkorozchodné železnici, v zimním období bývá umístěno v areálu VVCD, kde může jezdit po krátkém úseku zkušební koleje o rozchodu

false

Kristýna
Vojtíšková


Dopravní fakulta Jana Pernera

kristyna.vojtiskova@upce.cz
466 036 104
1