rsc049018182496188.jpg

Osnova teoretického výcviku B1.1, B1.2, B1.3, B1.4 a B2

Název kurzu:  Výcvik technika údržby letadel pro kategorie B1.1, B1.2, B1.3, B1.4 a B2

Určeno pro:      Techniky údržby letedel

Cíl:  Získání znalostí podle osnov, které jsou v souladu s předpisem Part 66. Získání praktických dovedností dle 4.2.3. Zakončení kurzu zkouškou z příslušných modulů dle požadavků Part 66.

Vstupní požadavky:  Žadatel musí mít zakončený druhý stupeň vzdělávání s maturitní zkouškou. Součástí středoškolského studia musí být předměty matematika a fyzika.

Místo konání:  Teoretický kurz probíhá v sídlech UPa DFJP nebo v sídle subdodavatelů výcviku.

Forma a metody výuky:  Termíny kurzu jsou předem dohodnuty se zákazníkem. Nebo se řídí harmonogramem akademického roku. Teoretické znalosti jsou školeny formou přednášek ve třídě vybavené videem, vizualizacemi a počítačovou technikou s programem výuky. Přednášky jsou vedeny v češtině nebo v angličtině. Každý účastník kurzu si může zapůjčit vlastní výcvikový materiál.

Praktická část výuky probíhá ve smluvní organizaci schválené dle Part 145 popř. Part M(F). Dále jen subdodavatelé.

Osnova kurzu:  Osnova kurzu je schválena ÚCL.

Zkoušky:  Po ukončení bloku přednášek a cvičení student absolvuje písemný test dle požadavků Part 66.

Certifikát:  Po ukončení teoretického výcviku a úspěšném složení všech zkoušek pro požadovanou kategorii dostane student certifikát o úspěšném složení zkoušek dle Part 66.

Po ukončení praktického výcviku dostane student certifikát o úspěšném absolvování výcviku pro danou kategorii.

Kontaktní osoba: doc. Ing. Vladimír Němec, Ph.D.; vladimir.nemec@upce.cz