dfjp-fotografickadokumnetacevdoprave122186.jpg
Univerzitní aula A1 kontakt

Zveme všechny zájemce na přednášku Fotografická dokumentace v dopravě a dopravním stavitelství, která se uskuteční 2. 11. 2018 od 12:00 do 13:30 hodin v budově univerzitní auly v Pardubicích v posluchárně A1. Přednášejícím bude Mgr. Jaromír Krejčí - manažer pro klíčové zákazníky, vědu, školství a vzdělávací projekty ve společnosti Zoner Software, a.s..

Digitální fotografie je levný a široce rozšířený způsob dokumentace v mnoha oborech firemního sektoru, výzkumu i veřejné správu, dopravu a dopravní stavby nevyjímaje. Aby skutečně sloužila svému účelu dobře, je třeba ji správně umět pořídit i zpracovat. Přednáška se věnuje základním otázkám životního cyklu fotografie od pořízení, přes úpravy, ukládání a sdílení. Určena je nejen studentům dálkového studia oborů Dopravní fakulty UPCE, ale také všem zájemcům, kteří s fotografií pracují jako a dokumentem, vč. například oborů přírodovědných či zdravotnických. Velké množství zkušeností a postupů je totiž univerzálních pro všechny obory.