Kavárna Universitas: Nina Fárová

Uložit do kalendáře 20-09-2022 17:00 20-09-2022 19:00 Czech republic/Europe Kavárna Universitas: Nina Fárová If you're going to San Francisco… Golden Gate Bridge, strmé uličky, pestrá architektura. Co zažila na svém pobytu v USA socioložka Nina Fárová? O zkušenostech z Ameriky, ale i o chytrých technologiích si budeme povídat v ... Divadlo Exil (Machoňova pasáž, tř. Míru 60, Pardubice)
20. 09. 2022 Divadlo Exil (Machoňova pasáž, tř. Míru 60, Pardubice)
Kavárna Universitas: Nina Fárová

If you're going to San Francisco…

Golden Gate Bridge, strmé uličky, pestrá architektura. Co zažila na svém pobytu v USA socioložka Nina Fárová? O zkušenostech z Ameriky, ale i o chytrých technologiích si budeme povídat v podzimní Kavárně Universitas.

Rok v San Franciscu. Genderový výzkum v daleké Kalifornii
Kde:
 Divadlo Exil
Kdy: 20. září 2022 od 17:00 do 19:00
vstupné dobrovolné
ON-LINE PŘENOS


Mgr. Nina Fárová, Ph.D.

je socioložka a genderová specialistka působící v Sociologickém ústavu Akademie věd ČR. Minulý rok strávila díky Fulbright-Masarykovu stipendiu několik měsíců na Státní univerzitě v San Franciscu. V Bay Area, známém centru vědy a výzkumu, kde se nachází i slavné Silicon Valley, měla možnost zkoumat, jak moderní technologie ovlivňují uspořádání i vztahy v domácnostech. V Kalifornii nasbírala nejen mnoho poznatků, ale i zážitků, o které se s námi podělí při zářijové Kavárně Universitas.


Kavárna Universitas: Nina Fárová
Kavárna Universitas: Nina Fárová
Vstup zdarma
Univerzita Pardubice
Lukáš Jadrný, Zdeňka Horáčková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.