On-line přednáška - Dopravní bezpečnost a informace o projektu MOJE VIZE NULA

Uložit do kalendáře 30-11-2020 15:00 30-11-2020 16:30 Czech republic/Europe On-line přednáška - Dopravní bezpečnost a informace o projektu MOJE VIZE NULA Srdečně Vás zveme na motivační on-line přednášku zaměřenou na aktuální informace z oblasti dopravní bezpečnosti. Součástí budou i informace pro studenty k projektu "MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice". Přednáška se...
30. 11. 2020
On-line přednáška -  Dopravní bezpečnost a informace o projektu MOJE VIZE NULA

Srdečně Vás zveme na motivační on-line přednášku zaměřenou na aktuální informace z oblasti dopravní bezpečnosti. Součástí budou i informace pro studenty k projektu "MOJE VIZE NULA - Studenti pro bezpečné silnice". Přednáška se uskuteční on-line přes MS Teams (Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.) 30. 11. 2021 od 15:00

Moje vize nula: Studenti pro bezepečné silnice - soutěž, která zachraňuje životy

Každý z nás může přispět svým nápadem a posunout tak celou společnost k Vizi 0. Vyvíjejme bezpečné automobily, stavme kvalitní silnice a bezpečné prostředí kolem nich. Vzdělávejme každého člověka k ohleduplnému a zodpovědnému chování v dopravním prostředí.

Více než 65 % dopravních nehod je každoročně zaviněno chybou lidského faktoru. Důsledky? Fatální nehody.

Pojďme to změnit! Jaká je Tvoje vize změny?

Přihlas svůj projekt do soutěže MOJE VIZE NULA: Studenti pro bezpečné silnice a vyhraj 50 000,- Kč.

Podrobná pravidla a registrace na www.mojevizenula.cz

Mgr. Markéta Novotná