cropped-cropped-pardubickyples24090308.png
Palác Pardubice - Congress Centre kontakt

Všechny vás srdečně zveme na třetí ročník oblíbené kulturní akce Pardubický ples, kterou pořádají studenti Univerzity Pardubice za podpory Statutárního města Pardubice, Pardubického kraje a Univerzity Pardubice.

Akce vznikla v roce 2022 v projektu Rozjeď to a jejím cílem stále zůstává propojit dvě diametrálně rozdílné skupiny, a to studenty naší univerzity a občany Pardubic. Pojítkem je pro letošní rok kultura a kulturní akce.

Celým večerem Vás provede Pavel Cejnar a ples zahájí zástupci z vedení Statutárního města Pardubice, Pardubického kraje a Univerzity Pardubice.

KDY: Pátek 8. 3. 2024 v 19:00

KDE: Palác Pardubice - Congress Centre

Událost: https://www.facebook.com/events/775347861283523

Vítáni jsou všichni obyvatelé Pardubic, studenti, absolventi, jejich přátelé, rodiče i sourozenci a další.

Žijeme v jednom městě, pojďme se společně bavit na skvělém kulturním večírku s jedinečným programem.