studentskydenrbdobrazek096364.PNG
-

I letos bude Dopravní fakulta Jana Pernera součástí Mezinárodního železničního veletrhu a konference Rail Business Days, který se koná v Ostravě ve dnech 11.-13. června 2024.

Novinkou letošního ročníku je čtvrteční STUDENTSKÝ DEN, na který srdečně zveme všechny studenty se zájmem o železniční dopravu. Po předložení ISIC průkazu mají vstup na akci zdarma.

Součástí Studentského dne bude výstava partnerských společností (pozvánku od Správy Železnic naleznete níže) a škol, na které budete mít příležitost získat cenné informace a kontakty. Těšit se můžete také na venkovní expozici vozů a techniky, zajímavé workshopy a minikonferenci s odborníky z oboru, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti a novinky ze světa železniční dopravy.

KDY: 13. června od 9 do 16 hodin

KDE: Trojhalí KAROLINA, Ostrava

VSTUP PRO STUDENTY: ZDARMA

PROGRAM AKCE: Informace pro školy – Studentský den | Rail Business Days

Přijďte si na stánek Dopravní fakulty vyzkoušet simulátor rozjezdu vlaku, prohlédnout si, jak probíhal stavba železničního experimentálního vozidla DFJP nebo se dozvědět více o možnostech studia u nás.

Nepropásněte tuto skvělou příležitost rozšířit své znalosti a navázat nové kontakty v oblasti železniční dopravy.