Uphoto: Naše univerzita vašima očima
-

Slavíme! Letos si připomínáme 70 let od vzniku naší vysoké školy. Pojďme si historii a toto kulaté šťastné výročí připomenout společně. Akcemi, soutěžemi nebo setkáními, které pro vás chystáme.

Jednou z nich je i fotografická soutěž U:photo.

Zkusme zachytit historii naší školy nebo její současnost prostřednictvím fotografií. Vyfotografovali jste zajímavý moment nebo objekt na své fakultě, v oddělení nebo v kampusu univerzity?

Jste student, zaměstnanec nebo absolvent Univerzity Pardubice? Zašlete nám fotografie ve formátu jpg v plném rozlišení  nebo v případě starých černobílých či analogových fotografií pořízených na kinofilm posílejte digitalizovaný snímek. Také je možné nám fotografie zapůjčit a my scan zařídíme.

Z nejlepších snímků, které ukazují historii i současnost Univerzity Pardubice, uspořádáme výstavu k letošním 70 letům vzniku vysoké školy.

Fotky zasílejte na e-mail soutez@upce.cz. Nebo nás kontaktujte pro domluvu předání fotografie.