Výstava Tomáš Hřivnáč - Grafika, malba

Uložit do kalendáře 11-02-2020 17:00 31-05-2020 18:00 Czech republic/Europe Výstava Tomáš Hřivnáč - Grafika, malba Zveme vás na výstavu do Galerie Univerzity Pardubice v Univerzitní knihovně. Pardubické veřejnosti se představí se svojí tvorbou grafik a maleb Tomáš HŘIVNÁČ.  Výstava prodloužena do 31. května 2020.   Otevírací...
11. 02. - 31. 05. 2020
Výstava Tomáš Hřivnáč - Grafika, malba

Zveme vás na výstavu do Galerie Univerzity Pardubice v Univerzitní knihovně.

Výstava prodloužena do 31. května 2020.

Otevírací doba:
Po – Pá:  8.00 - 15.00