Webináře na téma „Urban Mobility“

Uložit do kalendáře 21-02-2022 8:00 19-05-2022 18:00 Czech republic/Europe Webináře na téma „Urban Mobility“ Naše fakulta se připojila k mezinárodní síti projektů CIVITAS na téma „Urban Mobility“. Získali jsme tak příležitost účastnit se zajímavých diskuzí na toto aktuálně atraktivní téma. Zveme naše studenty k účasti na následující sérii webinářů...
21. 02. - 19. 05. 2022
Webináře na téma „Urban Mobility“

Zveme naše studenty k účasti na následující sérii webinářů:

21. - 24. února Four online sessions to discuss the present and the future of our streets

25. února Cargo bike adoption for businesses

3. března Futureshop: Hyperconnected city: join the latest LEAD webinar and hear about The Hague’s Digital Twin models!

registrace zde: Futureshop: Hyperconnected city, LEAD Workshop Registration (jotform.com)

31. března MOMENTUM Final Conference

18. -19. května Cargo bike sharing Europe