Workshop Design and Innovation Thinking
-

Univerzita Pardubice organizuje sérii workshopů zaměřených na podporu podnikání a inovace v rámci mezinárodního projektu INVENTHEI.

První ze série akcí s názvem „Design and Innovation Thinking“  se uskuteční v úterý dne 11.10.2022 od 14:00 hodin (lektoři z DEX Innovation Centre, EIT Hub in the Czech Republic).

Bude probíhat v anglickém jazyce hybridní formou – prezenčně v budově UNIT, náměstí Československých legií 565, Pardubice, místnost CB 03 004 nebo online prostřednictvím MS Teams.

Na jednotlivé události je třeba se zaregistrovat zde. Odkaz na registrační formulář je také součástí přiložené pozvánky.

Den před akcí bude všem registrovaným rozeslán link pro připojení.

Více informací o projektu INVENTHEI a jednotlivých akcích je také zveřejněn na webu CTTZ v sekci Podpora podnikání (Podpora podnikání | Univerzita Pardubice (upce.cz)).

Workshopy jsou určeny pro studenty a zaměstnance univerzity, ale i zástupce začínajících společností, tzv. start-upů a další zájemce v rámci regionálního inovačního ekosystému. Při absolvování všech čtyřech akcí bude účastníkovi udělen digitální certifikát.