default alt dfjp

Published: 22.06.2016

Dne 16. června 2016 byly v Betlémské kapli předány ceny v soutěži Česká dopravní stavba/technologie/inovace roku 2015 a to ve dvou kategoriích:

1) Ceny rektorů a děkanů
2) Ceny patronů (ceny významných českých firem působících ve stavebnictví)

V obou těchto kategoriích byli oceněni i studenti naší fakulty, konkrétně:
v kategorii 1) byl ohodnocen Ing. Martin Jahelka za práci na Posouzení rámového rohu tvořeného spřaženou ocelobetonovou přičlí a železobetonovou opěrou (vedoucí práce je doc. Ing. Bohumil Culek, Ph.D.) cenou rektora a Bc. Miroslav Rajdl za práci na Zlepšení parametrů traťového úseku Hodice-Telč (vedoucí práce Ing. Filip Ševčík) cenou děkana

V kategorii 2) byli oceněni – Bc. Kateřina Hájková za práci na Porovnání vlivu příměsí na trvanlivosti betonů (vedoucí práce je ing. Vladimír Suchánek) firmou EUROVIA CS, a.s. a Ing. Radek Zaplatílek za práci na Posouzení vlivu projektovaných infrastrukturních staveb na silnici I/16 v okolí Nové Paky na dopravní provoz v území (vedoucí práce Ing. Josef Bulíček, Ph.D.) firmou SUDOP GROUP a.s.

Celostátní soutěž je každoročně vypisována se záměrem podpořit zájem o studium technických oborů na vysokých školách.

OCENĚNÝM GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA JEJICH PRÁCI.