dsc605688963.jpg

Published: 07.12.2023

V sobotu 2.12.2023 proběhl na Dopravní fakultě Jana Pernera Den otevřených dveří.

V rámci prezentací byly představeny všechny studijní programy a specializace, ke kterým se zájemci o studiu více dověděli u stánků jednotlivých programů. Návštěvníci zavítali na prohlídku našich laboratoří - otevřen byl Dopravní sál, Centrální dispečerské pracoviště i Laboratoř automatické identifikace. Pro zájemce, kteří se chtěli blíže seznámit s prostory a laboratořemi našeho Výzkumného a výukového centra v dopravě byl zajištěn pravidelný autobusový svoz do Doubravic.

Během akce si mohli návštěvníci vyzkoušet jízdu v elektroautomobilu, jak řídit vlakový provoz v Dopravním sále nebo práci dopravního dispečera a mnoho dalšího. Na studentském stánku mohli se současnými studenty pobrat vše, co se obnáší studentský život a na co se mohou v rámci studia na naší fakultě těšit.

Děkujeme všem za návštěvu a již nyní se těšíme na další termín, který pro Vás připravujeme na pátek 2.2.2024.