impuls_logistika_-_vizual_124797.jpg

Published: 12.12.2018

Rozjel se další ročník soutěže Impuls Logistika, do které můžete přihlásit inovativní logistické projekty, softwarové i hardwarové produkty a také ojedinělé služby nasazené během roku 2018 v pilotním nebo plném provozu na území České republiky.

Za soutěží, která má za cíl mediálně podpořit nástup automatizace a digitalizace v české logistice, stojí odborný časopis Logistika a mediální dům Economia, který vydává mimo jiné Hospodářské noviny nebo týdeník Ekonom. Hlavním partnerem je společnost 108 Agency, odbornými partnery jsou Logistická akademie, katedra logistiky VŠE v Praze, Svaz spedice a logistiky ČR, Vysoká škola logistiky a Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice.

V porotě zasednou šéfové logistických asociací, ale i přední oboroví akademici. Za Dopravní fakultu Jana Pernera zasedne v porotě děkan fakulty doc. Ing. Libor Švadlenka, Ph.D.

Všechny informace k soutěži i online přihlašovací formulář je na webu http://www.impulslogistika.cz/.

Vítězové soutěže, jejímž hlavním partnerem je letos realitní poradenská firma 108 Agency, získají, kromě radosti z dosaženého úspěchu, i inzerci u mediálních partnerů soutěže (Hospodářských novin nebo týdeníku Ekonom); představení vítězných řešení v tištěných i online titulech společnosti Economia (Hospodářské noviny, Ihned.cz, Logistika); předání ocenění na konferenci Zóna Logistika 2019; informace o výsledcích soutěže v tiskové zprávě Economie rozeslané do hlavních českých médií.

Ing. Lenka Machačová

Oddělení pro vnitřní záležitosti a propagaci DFJP