default alt dfjp

Published: 29.06.2016

Ve čtvrtek 30. června získá při slavnostní promoci 85 absolventů Dopravní fakulty Jana Pernera, kteří úspěšně ukončili vysokoškolské studium v navazujících magisterských studijních programech Dopravní inženýrství a spoje a Stavební inženýrství, vysokoškolský diplom. Slavnostní promoce se, jako hosté, zúčastní také delegace studentů z Indie, kteří jsou v současné době na Univerzitě Pardubice na čtrnáctidenním pobytu.

Při akademickém obřadu bude udělena Studentská cenu rektora I. stupně absolventu Ing. Aleši Čepelákovi ve studijním oboru Elektrotechnické a elektronické systémy v dopravě za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce s názvem „Převodník pro lambda sondu“.

Tři absolventi Dopravní fakulty Jana Pernera - Ing. Martin Ulbert, Ing. Dana Sommerauerová a Ing. Tomáš Beran - obdrží Studentskou cenu rektora II. stupně.

Bakalářská sponze Dopravní fakulty Jana Pernera se koná o několik dní později - v pátek 8. července – titul „bakalář“ získá 94 absolventů bakalářského studijního programu Dopravní technologie a spoje a 10 absolventů studijního programu Stavební inženýrství.

Všem absolventům přejeme hodně úspěchů v jejich dalších životních krocích.