upa-88-erasmus-filip_kiko_bunjee2_115238_115247_115248_126958.jpg

Published: 06.02.2019

Chcete stoupnout na trhu práce i sami před sebou? Pomůžeme vám poznat svět a podpořit váš profesní a osobnostní růst. Studijní pobyt za hranicemi České republiky rozšíří vaše obzory, získáte celoživotní vzpomínky a nedocenitelné zkušenosti. Poznáte novou kulturu, vypilujete cizí jazyk, najdete přátele z celého světa a vyzkoušíte si jiný životní styl i způsob vzdělávání. Celý pobyt je podpořen stipendiem, které v průměru činí 450 EUR za každý měsíc pobytu.

Můžete si vybrat studijní pobyt nebo praktickou stáž.

Veškeré podrobnější informace a potřebné formuláře. Tak neváhej a pojď si změnit život. Přihláška

Také pro vás chystáme Erasmus+ Day – veletrh studia v zahraničí, kde je možné získat informace přímo od studentů, kteří na Erasmus + vyrazili. Uskuteční se 20. 2. 2019. Podrobnější informace budou brzy.

Erasmus+ Day na Dopravní fakultě Jana Pernera bude probíhat 27. 2. 2019 od 9:00 – 15:00. Chystáme pro vás prezentace studentů z DFJP, kteří se studijního pobytu nebo pracovní stáže zúčastnili,  dozvíte se veškeré informace k přihláškám, které partnerské univerzity si můžete vybrat, apod.

Ing. Lenka Machačová

Oddělení pro vnitřní záležitosti a propagaci DFJP