dfjp_-_fotosoutez_-_1080x1080_-_fbig_166349.jpg

Published: 28.06.2021

Nestihli jste nám zaslat fotografii do soutěže? Prodlužujeme termín pro zaslání fotografií do 30.9.2021!

Jste příznivec dopravy a rádi fotíte? Přihlaste se do naší soutěže na téma: Rok 2021 je Evropským rokem železnice.

Evropská unie se rozhodla jmenovat rok 2021 Evropským rokem železnice. Chce tím podpořit využívání vlaků jako bezpečného a udržitelného způsobu dopravy.

O co se soutěží?

Vybrané fotografie na základě veřejného hlasování na FB stránkách fakulty budou vystaveny v prostorách DFJP a tři nejlepší fotografie budou oceněny partnery soutěže!

Jak se do soutěže zapojit?

Do soutěže se může zapojit student nebo zaměstnanec fakulty, který zašle svoji fotografii na soutěžní e-mail: soutez.dfjp@upce.cz.

Fotografie zasílejte ve formátu jpg v maximální kvalitě a rozlišení, ideálně pro tisk o rozměru 450x300mm (3579x5368px).

Hlasování na sociálních sítích a realizace výstavy proběhne na podzim tohoto roku.

Partneři soutěže jsou: