default alt dfjp

Published: 29.06.2015

Ve středu 1. července 2015 se v  Aule Arnošta z Pardubic uskuteční slavnostní bakalářské sponze absolventů Dopravní fakulty Jana Pernera.

Obřady se budou konat v následujících časech:

9:00 hod. pro absolventy prezenční i kombinované formy studia oborů DMML a MMLS,

11:30 hod. pro absolventy prezenční i kombinované formy studia oboru TŘD – obě specializace,

14:00 hod. pro absolventy prezenční i kombinované formy zbývajících oborů DP-SV, DP-KV, DI-EZD, DS, PSDPI, OŽPD, AID, ESD.

Absolventi se povinně dostaví do Auly vždy hodinu před zahájením svého obřadu k nácviku slavnostního aktu.

Žádáme absolventy, aby v případě, že svou účast již nahlásili a nyní se nebudou moci zúčastnit, nahlásili tuto informaci příslušné referentce studijního oddělení nejpozději do pondělí 29.6.2015. Totéž se týká absolventů, kteří se původně k účasti na promoci nepřihlásili a nakonec by se promoce rádi zúčastnili. Prosíme taktéž o nahlášení nejpozději do pondělí 29.6.2015.