baran_filip_ii_8like_140232.jpg

Published: 08.11.2019

Máme tu vyhodnocení naší soutěže – kalendář DFJP. Rádi bychom poděkovali všem účastníkům, výběr byl opravdu těžký. Na základě like na FB se vybralo 12 fotografií a z těchto fotografií komise vybrala šest (Vojtěch Beran – lokomotiva, Ondřej Bruj – retro autobus, Jaromír Kolář – loď a most, Kryštof Mohaupt – letadlo a hory, Richard Palach – fakulta – bude na přední straně kalendáře), Dorota Plhalová - nádraží. Fotografie pana Michaela Vatra byly z Facebookového hlasování vyloučeny – nejen dle našeho názoru byly like u jeho fotografií koupeny. Jeho fotografie však nebyly vyloučeny úplně. Mohly být vybrány na základě hlasování komise. Komise dále vybrala tyto fotografie (Vojtěch Beran – tramvaj, Vojtěch Čejka – loď, František Hána – zima, Tomáš Horák – střevíc, Tomáš Horník – letadlo a dívka, Filip Baran - lokomotiva, Petr Voltr – kolo). Z těchto fotografií bychom rádi udělali kalendář DFJP. Může se však stát, že tyto vybrané fotografie nebudou v dostatečné kvalitě pro tisk kalendáře. Pokud tato situace nastane, bude proveden další výběr. Ještě jednou všem děkujeme za účast!

Aktualizace 21. 11. 2019  - Fotografie pana Ondřeje Bruje (retro autobus) bohužel nemůže být do kalendáře zařazena z toho důvodu, že je focena na výšku. Proto jsme vybrali fotografii pana Jiřího Šafáře (lidé a dřevo)

KALENDÁŘ DFJP JE DOSTUPNÝ V UNI ZBOŽÍ (JAK JE PRODEJNA KOH-I-NOOR) ZA 110 KČ.

Ing. Lenka Machačová - Oddělení pro vnitřní záležitosti a propagaci DFJP