img_20190618_193931_133113.jpg

Published: 25.06.2019

V úterý 18. června 2019 byli na Galavečeru v Betlémské kapli oceněni soutěžící 16. ročníku celostátní soutěže ČESKÁ DOPRAVNÍ STAVBA, TECHNOLOGIE, INOVACE ROKU 2018. Již tradičně byli oceněni také úspěšní řešitelé z řad studentů technických vysokých škol. Ti nejúspěšnější si odnesli nejenom diplom, ale i zajímavé finanční odměny.

Univerzita Pardubice je hrdým partnerem této akce a úspěchu dosáhl student a studentka Dopravní fakulty Jana Pernera.

Prvním oceněným byl Bc. Jan Fadrhons, který získal CENU rektora Univerzity Pardubice (v kategorii CENY REKTORŮ). Pan Fadrhons byl oceněn za práci „Experimentální analýza způsobů vyztužování betonu čedičovou tkaninou“. Student získal také finanční odměnu ve výši 20 000 Kč.

Ing. Petra Sekyrková zvítězila v kategorii CENY DĚKANŮ a odnesla si tak CENU děkana Dopravní fakulty Univerzity Pardubice. Za svoji práci „Změna organizace dopravy na vybrané křižovatce silnic I/36 a III/32225“ získala finanční odměnu 10 000 Kč.

Oceněným studentům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Ing. Lenka Machačová

Oddělení pro vnitřní záležitosti a propagaci DFJP