Podílejte se na kalendáři DFJP pro rok 2020

Máme tu soutěž pro všechny příznivce dopravy! Pošlete nám fotku, která má jakoukoliv souvislost s dopravou na adresu: soutez.dfjp@upce.cz → kreativitě se meze nekladou.

O co hrajeme? Z 12 nejlepších fotografií bude vytvořen kalendář Dopravní fakulty Jana Pernera na rok 2020 a autoři těchto fotografií budou oceněni dárkovým balíčkem Dopravní fakulty Jana Pernera a tímto kalendářem.

Soutěž začíná ve čtvrtek 7. března a končí 31. října 2019. Jednotlivé fotografie budeme uveřejňovat i na naši Facebookovou stránku. Vítězové budou vyhlášeni první listopadový týden 2019.

Vyhodnocení vítězů: 12 fotografií bude vybráno na základě získání nejvíce „lajků“ na Facebooku. Dalších 12 fotografií vybere komise DFJP. Z těchto výběrů vybere komise 6 a 6 fotografií.

Parametr fotografie by měl být 3:2 (cca. 3543 px x 2362 px). Optimální dodání upravené fotografie v JPG v maximální kvalitě a rozlišení.

Ing. Lenka Machačová

Oddělení pro vnitřní záležitosti a propagac DFJP

Rozšířit fotografii na webu UPCE:
true
Aktualita (Katedry nebo strany)