default alt dfjp

Published: 09.10.2015

Pozvánka na 4. zasedání Akademického senátu DFJP
které se koná ve středu 14. 10. 2015 ve 13:00 hod. v kongresovém sále rektorátu (4. NP).

Program:

1. Zahájení, jmenování skrutátorů.
  2. Schválení programu zasedání.
  3. Projednání materiálu „Dlouhodobý záměr vzdělávací a vědecké, výzkumné, vývojové a inovační, umělecké a další tvůrčí činnosti  Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice na období 2016 – 2020“
  4. Projednání směrnice s názvem: „Prováděcí předpis k organizaci doktorského studia na Dopravní fakultě Jana Pernera“
  5. Doplnění člena Vědecké rady DFJP
  6. Projednání směrnice s názvem: „Pravidla pro přijímací řízení do 1. ročníku bakalářského studijního programu „Dopravní technologie a spoje“ a do 1. ročníku bakalářského studijního programu „Stavební inženýrství“ pro akademický rok 2016/2017“