default alt dfjp

Published: 04.06.2014

Dopravní fakulta Jana Pernera, Katedra technologie a řízení dopravy pořádá od 18. do 22. srpna 2014 již třetí ročník Letní školy technologie a řízení železniční dopravy.

Kurz je určen zejména pro studenty 3. ročníků středních odborných škol, kteří mají hlubší zájem o problematiku železniční dopravy.
Vletošním roce se účastníci kurzu pod vedením lektorů z Katedry technologie a řízení dopravy (KTŘD) a odborníků z praxe dozví nové informace a zajímavosti zejména z oblasti technologie železniční nákladní dopravy, vlakotvorby, podmínek mezinárodní dopravy a interoperability. Nebude chybět ani seznámení s organizací provozu na železnici a obsluha dopravního sálu KTŘD.

Zájemci o účast na Letní škole se mohou hlásit do středy 18. června 2014 buď prostřednictvím svých středních škol nebo přímo u Ing. Ondřeje Štěpána.

Letní škola je pořádána v rámci projektu Brána vědě/ní otevřená II., CZ.1.07/2.3.00/45.0013.

Ing. Ondřej Štěpán
koordinátor akce
telefon   466 036 460
mobil    721 377 729