dsc_2618_176662.jpg

Published: 17.12.2021

V úterý 14. 12. byla slavnostně zahájena výstava fotografií studentů a zaměstnanců Dopravní fakulty Jana Pernera.

Na výstavě můžete vidět fotografie vítězů fakultní fotosoutěže „Rok 2021 je Evropským rokem železnice“. Soutěž probíhala na facebookovém profilu DFJP, kde získala nejvíce liků fotografie „Noční show v Bohumíně na NDŽ“ od Lukáše Humlacha. Autorovi fotografie předal na vernisáži cenu děkan fakulty Libor Švadlenka.

Další výherci byli vybráni partnery soutěže společností AŽD, Českými drahami a Správou železnic. Vedoucí odboru propagace společnosti AŽD Radana Veselá ocenila Martina Šmejkala za fotografii „Poděbrady – večer u přejezdu“, manažer oblastního centra Českých drah v Pardubicích Tomáš Netolický předal cenu Lukášovi Humlachovi za fotografii „ČD 477.043, Křižany-Novina“ a od ředitele personálního odboru Správy železnic Pavla Kouckého získala ocenění Andrea Lužíková za snímek „V podvečer“.

Výstavu si můžete prohlédnout ve vstupní hale DFJP do konce ledna 2022.