rail_business_days_184497.jpg

Published: 17.05.2022

RAIL BUSINESS DAYS

Ve dnech 7. - 8. 6. 2022 se na Výstavišti Brno koná Mezinárodní železniční veletrh a konference RAIL BUSINESS DAYS.

Největší mezinárodní veletrh se zaměřením na kolejová vozidla, moderní technologie a železniční infrastrukturu v České republice.

Jedinečné spojení veletrhu s expozicí zahrnující i fyzická kolejová vozidla, s odbornou konferencí a nerušeným osobním setkáním na bázi B2B i B2G v jediném areálu nabízí efektivní příležitost prezentace vaší společnosti a posílení obchodních vazeb v rámci železničního prostředí.

Akce je kolejových vozidel, provozovatelům železniční osobní i nákladní dopravy, vývojovým a výzkumným subjektům, veřejným dopravním institucím, odborníkům, studentům a médiím.

Pro studenty a školy je vstup zdarma.

RAIL BUSINESS DAYS – 7.-9. 6. 2022 VÝSTAVIŠTĚ BRNO

KONFERENCE DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA

Ve středu 8. a ve čtvrtek 9. června 2022 se koná v Clarion Congress Hotelu Olomouc 16. konference Dopravní infrastruktura.

KDI je svým zaměřením multimodální konference, kromě pozemních komunikací se věnuje i železniční infrastruktuře, na jejíž rozvoj je v nejbližších letech určen obrovský objem prostředků. Koneckonců, na konferenci můžete pohodlně dorazit vlakem, hotel Clarion je přímo proti hlavnímu nádraží.

Pro zaměstnance a studenty DFJP je vstup zdarma.

www.kdi.cz - Pozvánka na konferenci Dopravní infrastruktura 2022 (konferencedopravniinfrastruktura.cz)

Konference Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě

Na konferenci budou prezentovány nejnovější trendy, zkušenosti, inovace, nové technologie, alternativní pohony, 3D technologie, robotizace, digitalizace, možnosti snižování nákladů, financování a exportu v odvětví kolejových vozidel.

Konference s.r.o.

Zaměstnanci a studenti DFJP mají zvýhodněný účastnický poplatek, který činí 3 900 Kč na osobu včetně DPH.