img_20190920_123531_137845.jpg

Published: 20.09.2019

Chcete stoupnout na trhu práce i sami před sebou? Pomůžeme vám poznat svět a podpořit váš profesní a osobnostní růst. Studijní pobyt za hranicemi České republiky rozšíří vaše obzory, získáte celoživotní vzpomínky a nedocenitelné zkušenosti. Poznáte novou kulturu, vypilujete cizí jazyk, najdete přátele z celého světa a vyzkoušíte si jiný životní styl i způsob vzdělávání.

Celý pobyt je podpořen stipendiem, které v průměru činí 450 EUR za každý měsíc pobytu. Veškeré podrobnější informace a potřebné formuláře. Tak neváhejte a pojďte si změnit život, protože jsme vyhlásili 2. kolo výběrového řízení!

Partnerské univerzity a Přihláška. Přihlásit se můžete do 15. října 2019.

Také pro vás chystáme akci Erasmus+ Day – veletrh studia v zahraničí, kde je možné získat informace přímo od studentů, kteří na Erasmus + vyrazili. Uskuteční se 10. 10. 2019 od 9:00 v univerzitním kampusu. Podrobnější informace budou brzy.

Soubory ke stažení Velikost
Informační leták - pdf 1.08 MB