dsc7182091272.JPG

Published: 31.01.2024

Dne 26. ledna 2024 se na naší fakultě konalo páté doktorské kolokvium, které bylo i tentokrát příležitostí k setkání studentů doktorského studia se zástupci výzkumných týmů. Kromě prezentací dílčích odborných problémů přineslo kolokvium i prostor k diskuzi mezi studenty a akademiky.

Na kolokviu prezentovalo svůj projekt téměř 20 studentů doktorského studia. Prezentace doktorandů začínající své studium byly se zaměřením na "state-of-the-art" a na plán výzkumu. Studenti vyšších ročníků prezentovali dosažené dílčí výsledky či aktuálně řešené odborné problémy. Po každé prezentaci následovala aktivní diskuse, do níž se zapojili jak studenti, tak akademici.

Zástupci výzkumných týmů Dopravní fakulty Jana Pernera rovněž prezentovali výsledky svých vědeckých a výzkumných aktivit.

Pro více informací o jejich práci můžete navštívit naše webové stránky:

Vědecký tým Libora Švadlenky | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Výzkumný tým Evy Schmidové | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Výzkumný tým Özgüra Yurdakula a Ladislava Řoutila | Univerzita Pardubice (upce.cz)

Výzkumný tým Petra Voltra a Tomáše Michálka | Univerzita Pardubice (upce.cz)