Analytika, UX a proč to bez nich nejde?

Uložit do kalendáře 24-04-2019 16:00 24-04-2019 18:00 Czech republic/Europe Analytika, UX a proč to bez nich nejde? Srdečně Vás zveme na přednášku Analytika, UX a proč to bez nich nejde? Přednášku povedou odborníci z firmy Vivantis a uskuteční se 24. 4. od 16:00 hod. v učebně EB-E2. Podíváme se na to, jak nejlépe pracovat s webovými daty a kde je... Dopravní fakulta Jana Pernera, místnost EB-E2
24. 04. 2019 Dopravní fakulta Jana Pernera, místnost EB-E2

Podíváme se na to, jak nejlépe pracovat s webovými daty a kde je vůbec získat. Jak a proč používat nástroje pro analytiku a co všechno z nich můžu vyčíst? A co vlastně uživatelé od webu očekávají? Řekneme si, co se skrývá za pojmy Google Analytics a User Experience (UX). A na závěr si ukážeme nejčastější chyby a přešlapy při vyhodnocování, kterých je lepší se vyvarovat.

Dalíš informace najdete na Facebooku.

Dopravní fakulta Jana Pernera a Vivantis
Ing. Dalibor Gottwald, Ph.D