22_04_12_dfjp_promo_086_187111.jpg

Průvodce studenta (ne)jen pro dopraváky jsou webové stránky, které vytvořili studenti Dopravní fakulty Jana Pernera. Jsou určeny pro všechny studenty, kteří si s čímkoli neví rady.

Víme, že počátky studia na jakékoli vysoké škole jsou těžké a plné nejasností. U nás se již ničeho bát nemusíš! Spolu s partou studentů jsme pro tebe vytvořili tyto webové stránky s těmi nejdůležitějšími informacemi o studiu. Ať už jde ​o ubytování, studijní materiály, zápis rozvrhu ve STAGu či třeba univerzitní slang, tohle vše najdeš právě zde. A pokud se ti něco nepovede najít, můžeš se na nás ihned obrátit, odkaz na kontakty nalezneš na každé stránce našeho webu.

Doufáme, že se na těchto stránkách dozvíš všechny užitečné informace potřebné pro úspěšný začátek studia.
S pozdravem studenti Dopravky.

Stránky Průvodce studenta