Lodivod DFJP

Vážené studentky a studenti,

vítejte na Dopravní fakultě Jana Pernera. Pro lepší orientaci v novém prostředí a vlastně i nové životní etapě jsme pro Vás připravili webové stránky, pod názvem Lodivod DFJP aneb Jsem tu nový, kde se dozvíte ty nejpodstatnější informace.

V sekci STUDIJNÍ ZÁLEŽITOSTI naleznete informace k Harmonogramu AR a aktuální termíny či informace. Zjistíte, jak je to s Výukou cizích jazyků a jaká Stipendia můžete získat. Během studia je, díky dobré spolupráci s mnoha zahraničními univerzitami, možné vycestovat na Studium v zahraničí. O konkrétních možnostech a podmínkách, které musíte splnit, se dočtete na stránce Studijní výjezdy.

V sekci ŽIVOT V KAMPUSU A CO S VOLNÝM ČASEM naleznete informace o Ubytování a Stravování. Dále se zde dočtete, jak funguje Knihovna, Prodejna odborné literatury a Copy centrum a co Vám může nabídnout Karierní centrum. Neméně důležité jsou určitě informace k IT – Připojení k internetu, Microsoft Office 365, Studentský emailIS Stag a studentský email. Ve volném čase můžete navštívit Galerii umění, naučit se fotit a nebo se přidat do řad sdružení Buddy System Pardubice, jenž zajišťuje pomoc studentům ze zahraničí. Určitě mnohé z Vás zajímá, kde si můžete zasportovat, to se dočtete v části Katedra tělovýchovy a sportu. K podpůrným službám patří i činnost Akademické poradny. A i na Univerzitě Pardubice funguje Studentské rada.

Sekce KONTAKTY zahrnuje  Kontakty na studijní oddělení a úřední hodiny, Plán kampusu a odkaz na FB stránky.

Přejeme Vám všem úspěšné studium a k tomu spoustu zážitků, na které budete rádi vzpomínat.
Tým Studijního oddělení DFJP