20_12_08_dt_promo_033_156143.jpg

Zde se můžete podívat na několik příkladů obhájených bakalářských a diplomových prací našich studentů. Práce svým obsahem odpovídají specializaci Provoz a údržba vozidel se zaměřením na silniční vozidla.

Bakalářské práce

Možnosti eliminace emisí u spalovacích motorů

Práce obsahuje ucelený přehled o možnostech eliminace emisí ze spalovacího motoru a to jak konstrukčním řešením, provozem vozidla, tak i instalací dodatečných zařízení. Je zde komplexní přehled o diagnostice používané k sledování emisně relevantních komponent a protizákonných úprav včetně praktických ukázek realizovaných diagnostik.

Autor: Michal Beleš

Diplomové práce

Návrh úprav a dovybavení statického adhezoru

Cílem práce je návrh dovybavení statického adhezoru pro měření parametrů pneumatik a jejich vzájemných závislostí. Je navržena metodika pro měření na upraveném přístroji. Součástí práce jsou také konstrukční návrhy součástí pro úpravení statického adhezoru.

Autor: Lukáš Kugler