citygo_video_studenti_198193.jpg

Od 8. 2. si můžeš ve STAGu zapsat nové předměty (kat. C) vyučované v angličtině, které vznikly v rámci spolupráce 6 evropských univerzit na projektu CityGO

• Sustainable Mobility (UPCE, Czech Republic; 6 ECTS - najdeš jako "C" předmět ve STAGu pod zkratkou KDMML/XESUM)
  • Design and Construction of Green Buildings (VTDK, Lithuania; 6 ECTS - najdeš jako "C" předmět ve STAGu pod zkratkou DFJ/XEDAC)
  • Urban design - Sustainable downtown area in the city (BUT, Poland; 6 ECTS - najdeš jako "C" předmět ve STAGu pod zkratkou DFJ/XESZP)
  • Resource-Efficient 3D Printing (EUF, Germany; 5 ECTS - najdeš jako "C" předmět ve STAGu pod zkratkou DFJ/XERE3)
  • Mental Health Promotion and Well-being (UMAIA, Portugal; 6 ECTS - najdeš jako "C" předmět ve STAGu pod zkratkou DFJ/XEMHP)
  • Human-Robot Interaction (UPATRAS, Greece; 6 ECTS - najdeš jako "C" předmět ve STAGu pod zkratkou DFJ/XEHRI)

Naše fakulta do projektu přispívá tématem Udržitelné dopravy / Sustainable Mobility (informace k předmětu níže).

Připoj se k online schůzce, na které se dozvíš více o projektu CityGO, předmětu Sustainable Mobility i ostatních předmětech:

• v úterý 7. 2. 2023 v 19h na odkaze
  • ve středu 8. 2. 2023 v 18h na odkaze

CityGO Project přináší inovativní formu online výuky s využitím interaktivních digitálních materiálů, herních prvků a týmové spolupráci v mezinárodních studentských komunitách

Více informací o projektu a online webináře nalezneš ZDE.

Oficiální web projektu: CityGo (citygo-project.eu)