dscn1340114566.jpg
Atrium Palác Pardubice a Dopravní fakulta Jana Pernera kontakt

VII. mezinárodní vědecká konference s podtitulem "Efektivní dopravou k udržitelné mobilitě" je pořádána k 25. výročí vzniku Dopravní fakulty Jana Pernera.

Konference navazuje na předchozí mezinárodní vědecké konference pořádané na akademické půdě Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice. Část programu konference bude spojena s Dopravní konferencí 2018 pořádané Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Cílem konference je prezentovat a diskutovat nejnovější trendy a vědecké poznatky z oblasti dopravy a možnosti jejich aplikace v praxi s přihlédnutím k principům udržitelné dopravy.

Výměna názorů a poznatků mezi předními zahraničními a domácími vědeckými odborníky, manažery a odborníky z praxe přispěje k poznání a formulování nových vědeckovýzkumných úkolů v dopravě stejně jako ve vzdělávání.

Více informací o konferenci